Demo

"Z průběhu akce jsem nadšen" říká Radek Mahrla, zakládající člen Spolku 28.

Bezprostředně po skončení aukce "Kopeme pro Číšu" je čas bilancovat a v této souvislosti pro Vás připravujeme rozhovory s jednotlivými členy Spolku 28.
Naším prvním respondentem je Radek Mahrla, manager hotelu Courtyard by Marriott Plzeň, který je zakládajícím členem Spolku 28.

Ahoj Radku, přibliž nám jak se zrodila myšlenka uspořádat aukci „Kopeme pro Číšu“.

Ahoj Martine,
myšlenka "Kopeme pro Číšu" vznikla u spoluzakladatele Spolku 28 Michala Hodana, poté, co úspěšně dopadl "Titul pro Číšu" a akce "Srdcovka". Původně se mělo jednat o lokální akci, kdy jsme zamýšleli vybrat pár kopaček kluků z Viktorky a poté je nabídnout v aukci majitelům místních hospod, kteří si budou moci vydražené a podepsané kopačky vyvěsit v jedné ze svých hospod. Kam až se akce dostala krásně popisuješ na stránkách Spolku 28.

Co říkáš, z pozice zakládajícího člena Spolku 28, na ohlas jaký aukce měla nejen v ČR, ale také v zahraničí?

V tomto směru jsem příjemně šokován! Neskutečný ohlas u většiny klubů z České republiky, velký zájem klubů na Slovensku...a dokonce i hvězdy z klubů jako Arsenal nebo Juventus Turín měly zájem participovat. Neskutečně úspěšná akce.

Na slavnostním galavečeru Spolku 28 byla představena navazující „hokejová“ aukce.
Popiš nám o co přesně půjde a kdy bude zahájena.

Více info určitě zmíníme v blízké době na stránkách Spolku 28. Momentálně mohu snad jen prozradit to, co zaznělo na Galavečeru v hotelu Marriott: aukce hokejových dresů aj. za podpory Martina Straky, Jaroslava Špačka a Milana Krafta byla úspěšně odsouhlasena a přibližně v březnu se mohou nejen hokejoví fanoušci těšit na další dražbu na stránkách Spolku 28. J

Na závěr, jaké jsou tvé osobní pocity v době, kdy už víme jak aukce „Kopeme pro Číšu“ dopadla?

Já jsem osobně nadšen z průběhu akce, který byl extrémně hektický pro pár našich členů a hlavně i pro Tebe a tímto Ti děkuji za podporu, kterou Spolku 28 dáváš nejen v oblasti IT. Z finančního výsledku jsem nadšen nad míru, neb již teď vím, že aukce "Kopeme pro Číšu" zaplatí bezbariérový přístavek, který jsme nechali Mariánovi postavit k jeho nedávno pořízenému řadovému domku.

Teď už skutečně závěrem poděkuji všem, kteří se na aukci podíleli jakýmkoliv způsobem...ať už jako dárci relikvií nebo jako dražitelé. Zároveň velké díky všem členům Spolku 28 a všem lidem, kteří Spolek 28 ať už méně nebo více podporují. Velké DÍKY všem!

Autor: Martin Fořt (Spolek 28, WEBKO.cz)

Napsali a řekli o nás

• Pluska.sk