Demo

Galavečer profesionálního boxu s exhibicí pro Spolek 28

 

Plzeň zažije jedinečný Galavečer profesionálního boxu

 

 

Počátkem března, konkrétně 5. 3. 2016 od 19.30 hodin se v HM Aréně Plzeň uskuteční jedinečný večer pro všechny fanoušky profesionálního boxu. Na své si díky vysoké společenské úrovni večera přijdou i všichni, kteří chtějí zažít netradiční večer plný českých a světových profesionálních boxerů. Galavečer stáje SES a Qwert boxing je událost, na kterou se těší celá Evropa.

Fabiána Bytyqi, Lucie Sedláčková, Robert Stieglitz, Tom Schwarz nebo Štepán Horváth. Ti všichni se utkají v rámci Galavečera profesionálního boxu v Plzni. Promotéry jsou německá stáj SES, Qwert boxing a bývalý český špičkový boxer Lukáš Konečný. „Jsem naprosto nadšený! To, že budou obě naše holky najednou bojovat o tituly v Čechách, považuji za obrovský úspěch českého boxu. Prostě, takový večer, v rámci kterého se boxuje o 4 tituly, to už tady dlouho nebylo…,“ říká promotér Galavečera Lukáš Konečný.

Tom Schwarz (21 let), velká německá naděje v těžké váze bude poprvé obhajovat titul světového juniorského mistra federace WBO. V dalších zápasech o titul se utkají Fabiana Bytyqi (20 let) a Lucie Sedláčková (21 let) a budou usilovat o svůj první mezinárodní titul. Štěpán Horváth (CZE) má v úmyslu prosadit se v supervelterové váze a stát se evropským mistrem federace WBO.

 
Program večera

Se čtyřmi plánovanými zápasy o titul představuje program večera SES BOX LIVE pořádaného 5. března 2016 v české pivní metropoli Plzeň skutečně mimořádný zážitek pro všechny evropské fanoušky boxu a bude současně i dalším „výletem za hranice“ pro stáj SES Boxing.  A lahůdka navíc: hlavní účastníci tří ze čtyř zápasů jsou dokonalým příkladem nastupující mladé a dravé generace evropských boxerů.

Hlavní zápas večera: Velká německá naděje v těžké váze Tom Schwarz a jeho první obhajoba titulu světového juniorského mistra federace WBO.

V pouhých 21 letech je Tom Schwarz (15-0-0 (10)) obhajující titul juniorského mistra světa federace WBO v těžké váze hlavní hvězdou večera. Svým vítězstvím v listopadu 2015 v Dessau si mladý rodák z Hallense, který v současné době žije a trénuje v Magdeburgu, vysloužil uznání širokého okruhu mezinárodních znalců tohoto mužného sportu. V boji o titul juniorského mistra světa v těžké váze, který federace WBO udělovala poprvé, se Tom Schwarz střetl se skutečně silným protivníkem Iljou Mezencevem z Hamburgu, předvedl napínavý, dynamický a strhující boj a nabídl divákům vše, co lze od této váhové kategorie očekávat. Anhalt-Arena v Dessau zaplněná asi 3000 diváky viděla jednoznačné K.O., kterým Tom Schwarz v sedmém kole svého soupeře porazil.  Po tomto mimořádném výkonu ve svém 15. profesionálním utkání se může i nadále neporažený boxer německého týmu právem označovat za největší německou naději v těžké váze. 

Další zápasy o titul: „Boxerské hvězdičky“ z „týmu České republiky“ Fabiana Bytyqi a Lucie Sedláčková budou usilovat o svůj první mezinárodní titul.

Společně se probojovávají k mezinárodním titulům. Fabiana Bytyqi (20 let) v lehké muší váze a Lucie Sedláčková (21 let) v kategorii do 57 kg zatím ve svých pěti profesionálních zápasech nepoznaly porážku a díky prezentaci v TV Nova sport si obě již získaly značnou popularitu. Obě mladé „boxerské hvězdičky“ mají nyní kromě intenzivního tréninku a studia čas vyplněný celou řadou mediálních a reklamních akcí. Obě „prvotřídní dámy“ z „Týmu České republiky“, který trénuje bývalý mistr světa Lukáš Konečný sahají ve svých kategoriích po prvních mezinárodních titulech mistryň Evropy federace WBO.

Štěpán Horváth (CZE) má v úmyslu prosadit se v supervelterové váze a stát se evropským mistrem federace WBO.

Jako místní borec si chce Štěpán Horváth nasadit evropskou korunu v supervelterové váze federace WBO. Bojovný Čech hodlá jít ve stopách svého velkého vzoru, bývalého českého mistra světa v této váhové kategorii Lukáše Konečného. Podporu velké české boxerské obce má přitom jistou! 

„SES BOX LIVE“ z Home Monitoring Arena v Plzni bude pro německé diváky přenášet ve svém vysílání  „SPORT im Osten – Boxen live“ MDR, čeští diváci budou moci boje sledovat na TV Nova sport!

Vstupenky na Galavečer profesionálního boxu v Plzni si můžete zakoupit v předprodejích sítě Ticketportal.

Začátek Galavečera je v 19:30 hodin.

Galavečer zpestří exhibiční utkání mistra Evropy Ondřeje Pály, který se tímto vrací do ringu po dvou letech. Výtěžek z této exhibice bude věnován nadaci Spolek 28, který má za cíl finančně pomoci slovenskému fotbalovému obránci Mariánovi Číšovskému, který z důvodů vážné nemoci nemůže hrát.

 

Autor: Martin Fořt (Spolek 28, WEBKO.cz)

Napsali a řekli o nás

 • Pluska.sk

  11.01.2016
  Článek o galavečeru
  na www.pluska.sk

 • TV ZAK

  10.01.2016
  Video z galavečera
  na www.zaktv.cz
  Čas: 4:30

 • TV Nova

  10.01.2016
  Video v sekci Sport
  na www.tn.cz

 • Profutbal.sk

  27.11.2015
  Článek o aukci
  na www.profutbal.sk

 • TV TA3

  26.11.2015
  Reportáž o aukci na TA3
  Záznam www.ta3.com

  Stadium Image
 • TV JOJ

  20.11.2015
  Reportáž na TV JOJ.
  Záznam na www.joj.sk

   

  Stadium Image
 • Deník Sport

  20.11.2015
  Článek v tištěné verzi
  Deníku Sport.

   

  Fjord Image
 • iSport.cz

  20.11.2015
  Článek a video
  na www.isport.cz

   

  City Image
 • iSport.cz

  20.11.2015
  Článek a video
  na www.isport.cz

   

  Trekking Image
 • iSport.cz

  18.11.2015
  Článek a video
  na www.isport.cz

   

  Office Image
 • TV Nova

  17.11.2015
  Článek v sekci Sport
  na www.tn.cz

   

  Stadium Image
 • iSport.cz

  16.11.2015
  Článek a video
  na www.isport.cz

   

  Stadium Image
 • Novinky.cz

  15.11.2015
  Článek v sekci Sport
  na www.novinky.cz

   

  Stadium Image
 • iDnes.cz

  15.11.2015
  Článek v sekci Sport
  na www.idnes.cz

   

  Stadium Image
 • iDnes.cz

  13.11.2015
  Článek v sekci Sport
  na www.idnes.cz

   

  Stadium Image
 • iSport.cz

  12.11.2015
  Článek o aukci
  na www.isport.cz

   

  Stadium Image
 • TV Nova

  11.11.2015
  Článek v sekci Sport
  na www.tn.cz

   

  Stadium Image
 • iSport.cz

  14.10.2015
  Článek o aukci
  na www.isport.cz

   

  Stadium Image
 • iSport.cz

  10.10.2015
  Článek o Marianovi
  na www.isport.cz

   

  Stadium Image

All rights reserved | Copyright © 2015-2017 Spolek 28